Portal RTX z datą premiery. Odświeżone wydanie kultowej gry Valve zachwyca na nowym porównaniu!

Portal RTX

Od zapowiedzi Portal RTX minęły ponad dwa miesiące. Na szczęście – jak się okazuje – już niedługo gracze będą mieli okazję zapoznać się z odświeżoną wersją gry Valve, za której przygotowanie odpowiedzialny jest zespół Nvidia Lightspeed Studios. Do sieci trafił nowy zwiastun, w którym porównano nadchodzące wydanie z oryginałem, a także ujawniono dokładną datę premiery projektu.

Data premiery Portal RTX ujawniona. Odświeżona wersja gry Valve zadebiutuje w grudniu

Portal RTX – zwiastun z datą premiery

Zgodnie z informacjami przekazanymi w powyższym materiale wideo, Portal RTX zadebiutuje już 8 grudnia. Produkcja otrzyma także wsparcie dla technologii Nvidia DLSS 3, dzięki której wydajność tytułu znacząco wzrośnie, co pokazuje najnowszy zwiastun. Firma zapowiada również, że nowa wersja produkcji Valve ma być „pokazem ogromnej mocy nowych kart graficznych GeForce RTX serii 40”.

Zobacz też: Najlepsze stare gry

Należy podkreślić, że Portal RTX zostanie udostępniony za darmo dla wszystkich posiadaczy gry na platformie Steam, dzięki czemu spora część użytkowników będzie miała okazję zapoznać się z odświeżoną wersją kultowej produkcji. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy również zamierzacie sprawdzić nowym wydaniem gry Valve z 2007 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z