W PowerWash Simulator posprzątamy po Larze Croft. Zapowiedziano DLC dla fanów Tomb Raidera

PowerWash Simulator DLC Tomb Raider

Znajdująca się w bibliotece Xbox Game Pass gra PowerWash Simulator doczeka się niebawem interesującego DLC. Produkcja studia FutuLab – w której gracze wcielają się w operatora myjki ciśnieniowej – otrzyma bowiem dodatek skierowany do fanów marki Tomb Raider. Dzięki rozszerzeniu użytkownicy będą mogli posprzątać rezydencję Lary Croft.

PowerWash Simulator otrzyma DLC skierowane do miłośników marki Tomb Raider

PoweWash Simulator – zapowiedź DLC Tomb Raider

Wspomniane DLC zadebiutuje na rynku już 31 stycznia. Dodatek zaoferuje 5 nowych misji, podczas których użytkownicy postarają się przywrócić zabrudzoną rezydencję Croftów do porządku. W trakcie prac gracze odwiedzą zarówno tereny otaczające posiadłość, jak i wypełnione artefaktami wnętrze domu.

Wraz z zapowiedzią do sieci trafił także zwiastun DLC. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak rezydencja Croftów prezentuje się w PowerWash Simulator. Zgodnie z przekazanymi informacjami deweloperzy z FuturLab wzorowali się budynku zaprezentowanym w Tomb Raider 2.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

PowerWash Simulator dostępne jest obecnie na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. Już 31 stycznia – w dniu premiery DLC Tomb Raider – produkcja studia FuturLab zadebiutuje również na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z