Ujawniono wymagania sprzętowe New Tales from the Borderlands

New Tales from the Borderlands

New Tales from the Borderlands ukaże się na pecetach i konsolach już niedługo, bo jeszcze w tym miesiącu. W sieci pojawiły się w związku z tym wymagania sprzętowe gry. Tytuł będzie mógł być uruchomiony na sprzęcie, który ma kilka lat na karku.

Wymagania sprzętowe New Tales from the Borderlands

Trailer New Tales from the Borderlands

Zapowiedziana podczas targów Gamescom 2022 kontynuacja przygodowej gry osadzonej w uniwersum Borderlands pojawi się na rynku jeszcze w tym miesiącu. Gra ponownie zaoferuje graczom humor i interesującą historię, ze sporą dawką wyborów oraz ciekawych dialogów. Wcześniej twórcy pokazali m.in. dość długi gameplay z sekwencjami QTE, a teraz przyszedł czas na wymagania sprzętowe wersji PC.

New Tales from the Borderlands — wymagania minimalne:

 1. System operacyjny: Windows 10
 2. Procesor: Intel Core i5-4690K lub AMD Ryzen 3 1300X
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 4GB lub AMD Radeon RX 470 4GB
 5. DirectX: Wersja 12
 6. Wolne miejsce na dysku twardym: 30 GB

New Tales from the Borderlands — zalecane wymagania:

 1. System operacyjny: Windows 10
 2. Procesor: Intel Core i7-4770 lub AMD Ryzen 5 2600
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GTX 1060 6GB lub AMD Radeon RX 590 8GB
 5. DirectX: Wersja 12
 6. Wolne miejsce na dysku twardym: 30 GB

Zobacz też: Jak przyspieszyć komputer

Jak widać, gra pozwoli na rozgrywkę nawet na starszej daty sprzęcie. Premiera New Tales from the Borderlands została zapowiedziana na 21 października 2022 roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.