Pozostałe gry z sierpniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

ScourgeBringer

Mamy dzisiaj połowę miesiąca, dlatego nic dziwnego, że kolejne gry z sierpniowego Games with Gold są już dostępne do pobrania. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate jak zwykle mogą ściągnąć dwa tytuły. Warto to zrobić za pamięci, bo gry nie będą darmowe przez wieczność.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

ScourgeBringer i Monaco: What’s Yours is Mine za darmo w ramach Games with Gold na sierpień 2022

Zwiastun Monaco: What’s Yours is Mine

Games with Gold to comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj abonenci mogą pobierać ScourgeBringer oraz Monaco: What’s Yours is Mine. Pierwsza gra pozostaje darmowa do 15 września, a druga tylko 31 sierpnia.

  1. Pobierz ScourgeBringer z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Monaco: What’s Yours is Mine z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Gry battle royale

Monaco: What’s Yours is Mine wyszło również na Xboxa 360, więc wystarczy dopisać tę grę do swojego konta, a pozostanie ona z nami już na zawsze. Innymi słowy, odpalimy ją nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z