Pozostałe gry z sierpniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

ScourgeBringer

Mamy dzisiaj połowę miesiąca, dlatego nic dziwnego, że kolejne gry z sierpniowego Games with Gold są już dostępne do pobrania. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate jak zwykle mogą ściągnąć dwa tytuły. Warto to zrobić za pamięci, bo gry nie będą darmowe przez wieczność.

REKLAMA

ScourgeBringer i Monaco: What’s Yours is Mine za darmo w ramach Games with Gold na sierpień 2022

Zwiastun Monaco: What’s Yours is Mine

Games with Gold to comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj abonenci mogą pobierać ScourgeBringer oraz Monaco: What’s Yours is Mine. Pierwsza gra pozostaje darmowa do 15 września, a druga tylko 31 sierpnia.

  1. Pobierz ScourgeBringer z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Monaco: What’s Yours is Mine z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Gry battle royale

Monaco: What’s Yours is Mine wyszło również na Xboxa 360, więc wystarczy dopisać tę grę do swojego konta, a pozostanie ona z nami już na zawsze. Innymi słowy, odpalimy ją nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!