Pozostałe gry z wrześniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Portal 2

Na końcu sierpnia Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na wrzesień 2022, niedługo później udostępniając ich pierwszą porcję. Z kolei dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać pozostałe produkcje z oferty na ten miesiąc. Warto to zrobić za pamięci, bo gry pozostają darmowe tylko przez ograniczony czas.

Portal 2 i Double Kick Heroes za darmo w ramach wrześniowego Games with Gold

Zwiastun Double Kick Heroes

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Mimo że gry Portal 2 i Double Kick Heroes w ramach wrześniowej oferty miały zostać udostępnione dopiero jutro, to w istocie można je pobierać od dzisiaj. Pierwsza pozycja pozostaje bezpłatna do 30 września, a druga do 15 października.

  1. Pobierz Portal 2 z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Double Kick Heroes z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Portal 2 ukazał się pierwotnie na Xboxie 360, a to oznacza, że po dopisaniu gry do swojego konta zostanie ona z nami już na zawsze i będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. W przypadku Double Kick Heroes bez aktywnego abonamentu niestety się nie obejdzie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.