Prace nad Silent Hill 2 Remake przebiegają „zgodnie z planem”. Bloober Team z komunikatem dla graczy

Bloober Team Silent Hill 2

Krakowskie studio Bloober Team od pewnego momentu mierzy się z niezwykle ważnym zadaniem, a jest nim stworzenie Silent Hill 2 Remake, a więc odświeżenia naprawdę kultowej pozycji z portfolio Konami. Od momentu oficjalnej zapowiedzi otrzymujemy głównie poszlaki dotyczące terminu premiery, który jeszcze nie został ujawniony przez twórców. Utalentowana ekipa deweloperów zdaje sobie sprawę z oczekiwań graczy i ma dla oczekujących ważny przekaz.

Bloober Team zapewnia, że Silent Hill 2 Remake będzie cechować się „najwyższą jakością”

W ramach sprostowania jednego z ostatnich wpisów krakowskie studio opublikowało na Twitterze/X krótki wpis związany z Silent Hill 2 Remake. Deweloperzy podkreślili, iż są dumni, z faktu, że mogą być częścią planów wydawniczych Konami. W dalszej części wpisu potwierdzili, iż nadal pracują nad grą i chcą zapewnić, aby zapewnić „najwyższą jakość”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie rodzimi twórcy uspokoili oczekujących graczy, przekazując, że prace nad Silent Hill 2 Remake przebiegają zgodnie z planem. Mimo tego fani marki muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

W imieniu naszego zespołu deweloperskiego chcielibyśmy wyjaśnić, że produkcja przebiega sprawnie i zgodnie z naszym harmonogramem. Rozumiemy, że wielu graczy z niecierpliwością oczekuje wiadomości o grze i doceniamy Wasze zaangażowanie. Prosimy jednocześnie o odrobinę cierpliwości. Kiedy Konami, jako wydawca gry, udostępni więcej informacji, jesteśmy przekonani, że czekanie będzie tego warte.

Bloober Team

Jak widać, kwestie publikacji zupełnie nowych informacji na temat Silent Hill 2 Remake są w pełni zależne od japońskiego wydawcy. Bloober Team odpowiedzialne jest w tej sytuacji jedynie za proces produkcyjny.

Przeczytaj też: Smartfon do 3000 zł

Wychodzi więc na to, że dopóki Konami nie zdecyduje się na podanie żadnych konkretów, to nadal skazani będziemy na operowanie wyłącznie w sferze domysłów i spekulacji. Pozostaje więc czekać i liczyć, że wydawca Silent Hill 2 Remake nie będzie kazać długo czekać na konkrety.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.