Prace nad Wiedźmin Remake nabierają tempa! Fool’s Theory ma konkretny pomysł na ten projekt

Wiedźmin Remake

Deweloperzy z Fool’s Theory po premierze The Thaumaturge najwidoczniej nie zamierzają zbyt długo odpoczywać i już teraz chcą skupić się na następnym projekcie. Tym jest oczywiście Wiedźmin Remake, który zapowiedziano w październiku ubiegłego roku. Skala tego przedsięwzięcia jest jednak spora i dlatego ekipa potrzebuje zupełnie nowych twarzy.

Fool’s Theory szuka doświadczonych pracowników do prac nad Wiedźmin Remake

Wiedźmin 1
Wiedźmin 1

W najnowszym ogłoszeniu o pracę deweloperzy z Fool’s Theory szukają pracowników na kilka konkretnych stanowisk związanych z Wiedźmin Remake. W ten właśnie sposób studio zatrudni m.in. głównego programistę, grafika technicznego, starszego projektanta zadań czy projektanta przerywników filmowych. Wakatów jest dość dużo i widać, że twórcom zależy na znalezieniu możliwie jak najlepszych kandydatów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jesteśmy Fool’s Theory, firmą z Bielska-Białej, twórcami gry Seven: The Days Long Gone oraz świeżo wydanego The Thaumaturge. Teraz gdy The Witcher Remake jest w fazie rozwoju, aktywnie poszukujemy wykwalifikowanych osób, które dołączą do naszego zespołu przy tym projekcie, rozwijanym we współpracy ze studiem CD PROJEKT RED. W tym momencie gra jest w początkowej fazie, a na pokładzie mamy doświadczonych programistów, którzy przyczynili się do powstania poprzednich tytułów Wiedźmina. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami!

Fool’s Theory

Przeglądając opisy kolejnych ofert, możemy dowiedzieć się nieco na temat tego, jak ekipa z Bielska-Białej zamierza pracować nad Wiedźmin Remake i tutaj może czekać na nas kilka niespodzianek. Otóż poza standardowym przeniesieniem historii na zupełnie nowy silnik deweloperzy chcą też dodać coś „od siebie”. Brzmi to całkiem ciekawie, bo widać, że ambicje Fool’s Theory całkiem wysokie.

Oczywiście wszyscy nowi pracownicy muszą być zaznajomieni z działaniem Unreal Engine 5, bo właśnie na tym silniku studio przygotowuje pierwszą odsłonę przygód Geralta z Rivii. To zaś może zapewnić wysokiej klasy oprawę wizualną, choć nie bez znaczenia będzie tutaj kwestia poprawnej optymalizacji; szczególnie w przypadku konsol najnowszej generacji.

Jak więc widać na razie otrzymujemy jedynie strzępki realnych informacji na temat tego, jak będzie wyglądać Wiedźmin Remake. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro projekt jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju, a jego debiut zaplanowany został na dosyć odległą przyszłość. Dobrze jednak wiedzieć, że Fool’s Theory już teraz zakasało rękawy i wzięło się do pracy.

Źródło: Fool's Theory

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.