The Thaumaturge debiutuje już dziś! Duchy i Warszawa jakiej nie znacie czekają na odkrycie

The Thaumaturge

Entuzjaści gier od rodzimych studiów już od dłuższego czasu mieli baczenie na najnowszą produkcję Fool’s Theory, czyli The Thaumaturge. Produkcja ta zapowiada się całkiem intrygująco, choć twórcy wystawili cierpliwość wielu graczy na próbę, przesuwając premierę z 20 lutego na początek marca. Dziś jednak oczekiwania dobiegną końca.

The Thaumaturge na materiałach prezentujących fakty na temat gry i edycję Deluxe

The Thaumaturge – 11 faktów na temat gry

Dokładnie dzisiaj o godzinie 19:00 na Steamie zadebiutuje więc wyczekiwany przez wielu The Thaumaturge od rodzimego Fool’s Theory. Produkcja ta zabierze graczy do Warszawy na początku XX-wieku, gdzie jako Wiktor Szulski będziemy zajmować się m.in. rozwiązywaniem problemów mieszkańców czy eksploracją przedwojennej stolicy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z tej okazji producenci oraz wydawca przygotowali specjalne materiały ujawniające nieco dodatkowych szczegółów na temat tej gry. Dowiadujemy się z nich nieco na temat charakterystyki świata, umiejętności samego bohatera, czy możliwości prowadzenia rozgrywki.

The Thaumaturge — prezentacja edycji Deluxe

Jednocześnie otrzymaliśmy wideo prezentujące nieco informacji na temat edycji Deluxe gry, która oferuje kilka ciekawych bonusów. Do ciekawszych opcji zaliczyć można m.in. mapę Warszawy z roku 1905, nowe ubrania dla Wiktora czy dodatkowe opcje personalizacji interfejsu. Są to ciekawe dodatki, choć ich opłacalność to już kwestia czysto subiektywna.

Na koniec warto podkreślić, że The Thaumaturge debiutuje dziś wyłącznie na PC, jednak twórcy opracowują wydania konsolowe. Termin ich wydania aktualnie pozostaje nieznany. Zapewne więcej informacji na ten temat pojawi się w stosunkowo niedalekiej przyszłości. Zamierzacie sprawdzić najnowszą grę od Fool’s Theory? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: 11 bit studios

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.