Pierwsza gra z listopadowego Games with Gold już dostępna do pobrania

Praetorians - HD Remaster

Ostatnio Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na listopad 2022. Mimo że pierwsza z listopadowych produkcji miała zostać udostępniona subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate dopiero jutro, to w istocie można ją pobierać już dzisiaj. Warto to zrobić za pamięci!

Praetorians – HD Remaster za darmo w ramach Games with Gold na listopad 2022

Praetorians – HD Remaster

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Od dzisiaj subskrybenci mogą już ściągać Praetorians – HD Remaster. Gra pozostaje dostępna bezpłatnie do 30 listopada.

Przeczytaj też: Najlepsze gimbale do telefonu

Może i nie jest to najpopularniejsza ani najwyżej oceniana gra świata, ale mimo wszystko warto ją odebrać – w końcu nie trzeba za nią płacić. Będzie grane, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!