Pierwsza gra z listopadowego Games with Gold już dostępna do pobrania

Praetorians - HD Remaster

Ostatnio Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na listopad 2022. Mimo że pierwsza z listopadowych produkcji miała zostać udostępniona subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate dopiero jutro, to w istocie można ją pobierać już dzisiaj. Warto to zrobić za pamięci!

Praetorians – HD Remaster za darmo w ramach Games with Gold na listopad 2022

Praetorians – HD Remaster

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Od dzisiaj subskrybenci mogą już ściągać Praetorians – HD Remaster. Gra pozostaje dostępna bezpłatnie do 30 listopada.

Przeczytaj też: Najlepsze gimbale do telefonu

Może i nie jest to najpopularniejsza ani najwyżej oceniana gra świata, ale mimo wszystko warto ją odebrać – w końcu nie trzeba za nią płacić. Będzie grane, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.