Premiera ARC Raiders opóźniona. To ciekawie zapowiadają się gra od byłych pracowników DICE

ARC Raiders

Zapewne mało kto słyszał o tym, że byli pracownicy DICE pod nowym szyldem — Embark Studios — pracują nad nową kooperacyjną strzelanką o nazwie ARC Raiders. Pomimo tego ci, którzy słyszeli, w większości nie mogli doczekać się tej produkcji, która zaplanowana była jeszcze na 2022 rok. Wczoraj jednak deweloperzy poinformowali, że premiera gry została przesunięta.

Premiera ARC Raiders opóźniona z powodu prac nad innym niezapowiedzianym tytułem

Zespół Embark Studios poinformował za pośrednictwem Twittera, że opóźnienie ARC Raiders wynika z równoległego rozwijania innego projektu, którego nazwa kodowa brzmi Project Discovery. Według Söderlunda — założyciela Embark Studios i byłego pracownika DICE — prace nad niezapowiedzianą jeszcze grą idą na tyle sprawnie, że studio postanowiło zmienić priorytety i skupić się właśnie na Projekcie Discovery. Ostatecznie ARC Raiders powinno pojawić się w 2023 roku. Kierownik studia zarzeka się także, że przesunięcie daty premiery pozwoli wydać grę na jak najwyższym poziomie.

Przeczytaj też: Najlepszy soundbar do telewizora

Wszystkich zainteresowanych tym mało znanym tytułem zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem udostępnionym podczas TGA 2021. A Wy czekacie na ARC Raiders? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.