Premiera ARC Raiders opóźniona. To ciekawie zapowiadają się gra od byłych pracowników DICE

ARC Raiders

Zapewne mało kto słyszał o tym, że byli pracownicy DICE pod nowym szyldem — Embark Studios — pracują nad nową kooperacyjną strzelanką o nazwie ARC Raiders. Pomimo tego ci, którzy słyszeli, w większości nie mogli doczekać się tej produkcji, która zaplanowana była jeszcze na 2022 rok. Wczoraj jednak deweloperzy poinformowali, że premiera gry została przesunięta.

REKLAMA

Premiera ARC Raiders opóźniona z powodu prac nad innym niezapowiedzianym tytułem

An update from the team: pic.twitter.com/0J3imUtZP4

— ARC Raiders (@ARCRaidersGame) August 8, 2022

An update from the team: pic.twitter.com/0J3imUtZP4

— ARC Raiders (@ARCRaidersGame) August 8, 2022

Zespół Embark Studios poinformował za pośrednictwem Twittera, że opóźnienie ARC Raiders wynika z równoległego rozwijania innego projektu, którego nazwa kodowa brzmi Project Discovery. Według Söderlunda — założyciela Embark Studios i byłego pracownika DICE — prace nad niezapowiedzianą jeszcze grą idą na tyle sprawnie, że studio postanowiło zmienić priorytety i skupić się właśnie na Projekcie Discovery. Ostatecznie ARC Raiders powinno pojawić się w 2023 roku. Kierownik studia zarzeka się także, że przesunięcie daty premiery pozwoli wydać grę na jak najwyższym poziomie.

Przeczytaj też: Najlepszy soundbar do telewizora

Wszystkich zainteresowanych tym mało znanym tytułem zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem udostępnionym podczas TGA 2021. A Wy czekacie na ARC Raiders? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!