[Akt.] Assassin’s Creed Mirage opóźnione? Insider sugeruje, że zagramy dopiero w 2024 roku

Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage może nie zadebiutować w najbliższym czasie. Związany z Ubisoftem Insider wskazuje, że premiera gry prawdopodobnie zostanie opóźniona o kilka miesięcy. Nie da się ukryć, że nie są to dobre wieści.

Premiera Assassin’s Creed Mirage może zostać opóźniona – twierdzi Insider

Mirage + Orlando -> Likely Delayed

Mirage still runs on "old" Assassin’s Creed engine.

— Script (@ScriptLeaksR6) March 27, 2023

Mirage + Orlando -> Likely Delayed

Mirage still runs on "old" Assassin’s Creed engine.

— Script (@ScriptLeaksR6) March 27, 2023

Ubisoft zapowiedział na 2023 rok premierę najnowszej części gry o skrytobójcy, która ma powrócić do korzeni serii. Niestety, według ScriptLeaksR6 AC Mirage oraz inna gra studia – The Crew – mogą zostać opóźnione. Insider przy okazji poinformował też, że Assassin’s Creed Mirage rzekomo działa na „starych silnikach” Assassina.

Oczywiście doniesienia mężczyzny o potencjalnym opóźnieniu premiery Assassin’s Creed Mirage nie zostały jeszcze potwierdzone, więc na ten moment warto brać je z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej Ubisoft nie ruszył jeszcze pełną parą z zapowiedziami, więc możemy podejrzewać, że insider może mieć rację.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Pod koniec warto wspomnieć, że Ubisoft w ostatnim czasie kolejny raz opóźnił premierę Skull & Bones oraz anulował kilka projektów przez problemy finansowe. Czekacie na premierę Assassin’s Creed Mirage? Dajcie znać w komentarzach!

Aktualizacja – 27.03.2023, 19:21

Tom Henderson na łamach Twittera poinformował, że rozmawiał z kilkoma osobami z branży i według nich premiera Assassin’s Creed Mirage w dalszym ciągu ma się odbyć pod koniec sierpnia 2022 roku. Insider dodał też, że gameplay z AC Mirage ma zostać pokazany podczas tegorocznych targów E3.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.