Premiera Atomic Heart po raz kolejny opóźniona. Zagramy dopiero w 2023 roku?

Atomic Heart

W czerwcu informowaliśmy, że premiera Atomic Heart zostanie przełożona na pierwszy kwartał 2023 roku. Wieści te pochodziły od informatora zaznajomionego z sytuacją w Mundfish, który zgodził się z nami porozmawiać. Mimo że kilka godzin po publikacji tego newsa rosyjskie studio oficjalnie zaprzeczyło naszym doniesieniom, to dzisiaj wydawca gry niebezpośrednio potwierdził to, o czym pisaliśmy kilka miesięcy temu. W Atomic Heart najwyraźniej zagramy dopiero w 2023 roku.

REKLAMA

Premiera Atomic Heart przesunięta

Zwiastun Atomic Heart

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że wydawcą Atomic Heart została firma Focus Entertainment. W poście na blogu ogłaszającym współpracę napisano, że premiera gry była pierwotnie planowana na 2022 roku, ale ostatecznie odbędzie się tej zimy (okres pomiędzy 22 grudnia a 21 marca). Co prawda nie powiedziano wprost, że debiut nastąpi w 2023 roku, ale pierwsza część poprzedniego zdania mówi raczej sama za siebie. Możemy się zatem spodziewać, że Atomic Heart trafi na rynek pomiędzy 1 stycznia a 21 marca 2023 roku. Dokładna data premiery wciąż nie została ujawniona, ale ma zostać podana „wkrótce”.

Przeczytaj też: Gry fabularne

Atomic Heart zadebiutuje na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Gra od momentu premiery będzie też dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!