Świetnie zapowiadające się RPG z Game Passa mocno opóźnione. Flintlock: The Siege of Dawn dopiero w 2024

Flintlock: The Siege of Dawn

W październiku 2022 roku informowaliśmy o zapowiedzi Flintlock: The Siege of Dawn, czyli ciekawie zapowiadającej się gry RPG zmierzającej do Xbox Game Pass. Wówczas ogłoszono, że produkcja trafi do graczy jeszcze w „na początku 2023 roku”, ale niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, iż twórcy zmienili plany. Premiera gry została opóźniona i zagramy sporo później, niż pierwotnie planowano.

Premiera Flintlock: The Siege of Dawn opóźniona

Flintlock: The Siege of Dawn to obszerna gra RPG, której pierwsza zapowiedź zrobiła na wielu graczach spore wrażenie. Niestety twórcy ze studia A44 Games poinformowali o podjęciu trudnej decyzji, jaką jest przesunięcie jej premiery na bliżej nieokreślony czas w 2024 roku. Deweloperzy dokładnie wytłumaczyli swoje motywy, ale w skrócie chodzi o to, że po prostu potrzebują oni więcej czasu, aby Flintlock: The Siege of Dawn było na premierę „możliwie najlepszym doświadczeniem”.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Xbox Series S

Z zapewnień twórców wynika, że produkcja zaoferuje naprawdę sporo zawartości, a świat gry będzie obszerny i pełen ciekawych miejsc, postaci oraz historii. Cóż, nie da się ukryć, ze decyzja A44 Games jest jak najbardziej zrozumiała i trzeba ją zwyczajnie uszanować. To dobrze, że deweloperzy stawiają na jakość i otwarcie komunikują, iż potrzebują więcej czasu, zamiast wydawać półprodukt z nadzieją na szybki zarobek.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.