Wyczekiwany hit debiutuje w Xbox Game Pass! Przywitajmy Ghostwire: Tokyo – były exclusive PS5

Xbox Game Pass Ghostwire Tokyo

Nie tak dawno temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia 2023. Niedługo później w usłudze zadebiutowało Iron Brigade wraz z pełną wersją Everspace 2, natomiast dzisiaj do subskrypcji trafia niezwykle wyczekiwana produkcja. Mowa o Ghostwire: Tokyo, czyli byłym exclusivie z PlayStation 5.

Premiera Ghostwire: Tokyo w Xbox Game Pass

Zwiastun Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo to przygodowa gra akcji od twórców serii The Evil Within. Jej fabuła rozgrywa się w tytułowym Tokio – mieście, którego populacja niemal całkowicie wyginęła. Naszym zadaniem będzie rozwikłanie zagadki tajemniczej czystki, walcząc po drodze z duchami znanymi z japońskiego folkloru.

Przeczytaj też: Jakie słuchawki do komputera wybrać

Ghostwire: Tokyo jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.