GoldenEye 007 debiutuje w Xbox Game Pass! James Bond powraca po latach

GoldenEye 007

Przedwczoraj do Xbox Game Pass zawitało niespodziewanie Hi-Fi Rush. Z kolei dzisiaj w abonamencie Microsoftu debiutuje wyczekiwane odświeżenie GoldenEye 007. Fani przygód Jamesa Bonda mogą już szykować się do rozgrywki!

Premiera GoldenEye 007 w Xbox Game Pass

Zwiastun GoldenEye 007

GoldenEye 007 pierwotnie zostało wydane w 1997 roku na konsoli Nintendo 64. Z kolei dziś swojej premiery doczekało się odświeżone wydanie gry, które m.in. dodaje obsługę osiągnięć, usprawnia sterowania i podbija rozdzielczość do 4K. Dzięki temu będziemy mogli na nowo przeżyć przygody kultowego Agenta 007.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Zgodnie z zapowiedzią, gra jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można ją odpalić na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.