GoldenEye 007 debiutuje w Xbox Game Pass! James Bond powraca po latach

GoldenEye 007

Przedwczoraj do Xbox Game Pass zawitało niespodziewanie Hi-Fi Rush. Z kolei dzisiaj w abonamencie Microsoftu debiutuje wyczekiwane odświeżenie GoldenEye 007. Fani przygód Jamesa Bonda mogą już szykować się do rozgrywki!

REKLAMA

Premiera GoldenEye 007 w Xbox Game Pass

Zwiastun GoldenEye 007

GoldenEye 007 pierwotnie zostało wydane w 1997 roku na konsoli Nintendo 64. Z kolei dziś swojej premiery doczekało się odświeżone wydanie gry, które m.in. dodaje obsługę osiągnięć, usprawnia sterowania i podbija rozdzielczość do 4K. Dzięki temu będziemy mogli na nowo przeżyć przygody kultowego Agenta 007.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Zgodnie z zapowiedzią, gra jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można ją odpalić na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać