Halo Infinite od dziś w Xbox Game Pass. Konsolowe dodatki do Destiny 2 znikają z subskrypcji

Halo Infinite

Nadszedł dzień, którego wyczekiwało wielu graczy z całego świata; dziś premiera Halo Infinite. Tak jak każda gra Microsoftu, najnowsza odsłona przygód Master Chiefa ląduje w Xbox Game Pass „pierwszego dnia”. Zła wiadomość jest taka, przy okazji subskrypcję opuszczają konsolowe wydania dodatków do Destiny 2.

Xbox Game Pass: witamy Halo Infinite, żegnamy konsolowe wydania dodatków do Destiny 2

Zwiastun premierowy kampanii Halo Infinite

Multiplayer Halo Infinite został udostępniony graczom już w połowie listopada, ale dziś debiutuje pełna wersja gry zawierająca też kampanię fabularną. A skoro o kampanii fabularnej mowa, to w najnowszej odsłonie legendarnej serii strzelanek ponownie wcielimy się w postać superżołnierza znanego jako Master Chief. Naszym zadaniem będzie znalezienie sposobu na zakończenie rządów terroru zapoczątkowanych przez Cortanę i Strażników.

Pełna wersja gry Halo Infinite trafi do biblioteki Xbox Game Pass o 19:00 czasu polskiego. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Przechodząc do mniej ciekawej części niniejszego tekstu, lista produkcji opuszczających dziś tytułową usługę prezentuje się następująco:

  1. Destiny 2: Poza Światłem (Xbox One, Xbox Series X|S)
  2. Destiny 2: Porzuceni (Xbox One, Xbox Series X|S)
  3. Destiny 2: Twierdza Cieni (Xbox One, Xbox Series X|S)

Wymienione dodatki zostaną usunięte z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Microsoft Store z 20-procentową zniżką. Nie da się ukryć, że dobre i to.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z