Halo Infinite od dziś w Xbox Game Pass. Konsolowe dodatki do Destiny 2 znikają z subskrypcji

Halo Infinite

Nadszedł dzień, którego wyczekiwało wielu graczy z całego świata; dziś premiera Halo Infinite. Tak jak każda gra Microsoftu, najnowsza odsłona przygód Master Chiefa ląduje w Xbox Game Pass „pierwszego dnia”. Zła wiadomość jest taka, przy okazji subskrypcję opuszczają konsolowe wydania dodatków do Destiny 2.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Xbox Game Pass: witamy Halo Infinite, żegnamy konsolowe wydania dodatków do Destiny 2

Zwiastun premierowy kampanii Halo Infinite

Multiplayer Halo Infinite został udostępniony graczom już w połowie listopada, ale dziś debiutuje pełna wersja gry zawierająca też kampanię fabularną. A skoro o kampanii fabularnej mowa, to w najnowszej odsłonie legendarnej serii strzelanek ponownie wcielimy się w postać superżołnierza znanego jako Master Chief. Naszym zadaniem będzie znalezienie sposobu na zakończenie rządów terroru zapoczątkowanych przez Cortanę i Strażników.

Pełna wersja gry Halo Infinite trafi do biblioteki Xbox Game Pass o 19:00 czasu polskiego. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Przechodząc do mniej ciekawej części niniejszego tekstu, lista produkcji opuszczających dziś tytułową usługę prezentuje się następująco:

  1. Destiny 2: Poza Światłem (Xbox One, Xbox Series X|S)
  2. Destiny 2: Porzuceni (Xbox One, Xbox Series X|S)
  3. Destiny 2: Twierdza Cieni (Xbox One, Xbox Series X|S)

Wymienione dodatki zostaną usunięte z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Microsoft Store z 20-procentową zniżką. Nie da się ukryć, że dobre i to.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji