Infinite Guitars od dzisiaj w Xbox Game Pass

Infinite Guitars

Kilka dni temu Microsoft ujawnił kolejne gry w Xbox Game Pass na marzec 2023. Wczoraj do abonamentu trafiło MLB The Show 23, natomiast dzisiaj w subskrypcji Amerykanów debiutuje kolejna gra. Tym razem mowa o Infinite Guitars.

Premiera Infinite Guitars w Xbox Game Pass

Zwiastun Infinite Guitars

Infinite Guitars jest muzyczną grą RPG, której akcja rozgrywa się w świecie zniszczonym w wojnie z Mechami. Podczas zabawy obejmiemy kontrolę nad aż czterema bohaterami, którzy stawią czoła złowrogim maszynom. Ich jedyną bronią będą elektryczne gitary.

Przeczytaj też: Gry podobne do Gothic

Infinite Guitars pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu najbliższych kilku godzin, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.