MLB The Show 23 debiutuje w Xbox Game Pass! Kolejna gra Sony trafia do usługi Microsoftu

MLB The Show 23

Tydzień temu Microsoft ujawnił kolejne gry w Xbox Game Pass na marzec 2023. W międzyczasie do usługi trafiło Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition, natomiast dzisiaj w abonamencie debiutuje MLB The Show 23. To kolejna premiera Sony w subskrypcji Amerykanów.

Premiera MLB The Show 23 w Xbox Game Pass

Zwiastun MLB The Show 23

MLB The Show 23 to najnowsza odsłona cyklu o grze w bejsbol. Podczas zabawy wcielimy się w licencjonowanych zawodników i weźmiemy udział w wielu rozgrywkach. Względem poprzedniej części twórcy przygotowali kilka pomniejszych zmian i nowości.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Gothic

MLB The Show 23 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.