Knockout City od dzisiaj w Xbox Game Pass Ultimate

Knockout City

Dziś mamy 21 maja, a więc dzień premiery Knockout City, czyli wieloosobowej produkcji pozwalającej rozgrywać bitwy w zbijaka. Pod koniec kwietnia dowiedzieliśmy się, że gra będzie dostępna w Xbox Game Pass Ultimate od pierwszego dnia. Na szczęście nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Knockout City w Xbox Game Pass Ultimate

Knockout City Xbox Game Pass
Knockout City

Knockout City właśnie zadebiutowało w Xbox Game Pass Ultimate. Gra jest dostępna zarówno na konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S), jak i komputerach PC. Naturalnie produkcja pojawiła się też w EA Play.

Wszyscy zainteresowani Knockout City mogą już rozpocząć pobieranie. Należycie do tego grona? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.