Little Nightmares 3 zostało opóźnione! Pojawiło się oficjalne oświadczenie twórców

Little Nightmares 3

Little Nightmares 3 to produkcja, która pierwszy raz niespodziewanie pojawiła się na zeszłorocznych targach Gamescom. Trzecia część bardzo udanego cyklu platformówek pierwotnie miała zadebiutować jeszcze w tym roku. Tak się jednak nie stanie, bowiem twórcy zdecydowali się przesunąć premierę swojego dzieła, co uzasadnili w specjalnym oświadczeniu.

Little Nightmares 3 zalicza spore opóźnienie

Na oficjalnym profilu Little NIghtmares 3 na platformie X, pojawiło się oświadczenie mówiące o tym, że data premiery gry została przesunięta na 2025 rok. Twórcy swoją decyzję motywują potrzebą dopracowania produkcji tak, aby na premierę dostarczyć produkt jak najwyższej jakości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak pokazuje historia branży gier, decyzja o przesunięciu daty wydania gry wydaje się być słuszna. Nie raz na rynek trafiały niedopracowane tytuły, które potrzebowały więcej czasu na dopieszczenie. Chyba najgłośniejszym takim przypadkiem był Cyberpunk 2077, po którego premierze korporacje dosyć mocno zmieniły politykę wydawniczą i nie naciskają już aż tak bardzo na dany termin premiery.

Póki co nie jest znana dokładna data premiery Little NIghtmares 3. Wiadomo jedynie, że gra zadebiutuje w przyszłym roku. Twórcy jednakże wspomnieli też o tym, że tego lata zdradzą więcej na temat swojego dzieła, więc całkiem możliwe, że również podzielą się z graczami dokładną datą wydania gry.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.