Loot River od dzisiaj w Xbox Game Pass

Loot River

Dziś premiera Loot River. Zgodnie z zapowiedzią, gra od razu ląduje w ofercie Xbox Game Pass. To ciekawie wyglądająca niezależna produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu niejednemu subskrybentowi usługi Microsoftu.

Premiera Loot River w Xbox Game Pass

Zwiastun Loot River z elementami rozgrywki

Loot River jest reprezentantem gatunku roguelike, ale posiada też elementy hack’n’slasha. Głównym bohaterem opowieści jest zamaskowana postać, a podczas zabawy będziemy przede wszystkim przemierzać losowo generowane podziemia, składające się z ruin dryfujących po tytułowej „rzece łupów”. Na swojej drodze napotkamy wielu różnych przeciwników, w tym niejednego bossa.

Przeczytaj też: Monitor do Xbox Series X|S — najlepsze modele

Loot River jest już dostępne w sprzedaży jak i bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę, czy nie bardzo? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z