Loot River z datą premiery. Gra będzie dostępna w Xbox Game Pass od pierwszego dnia

Loot River

Mimo że mamy jeszcze kwiecień, to poznaliśmy już sporą część gier, które zawitają do Xbox Game Pass w maju. Wśród nadchodzących nowości znajdują się m.in. takie tytuły jak Trek to Yomi, Citizen Sleeper, Eiyuden Chronicle: Rising, Hardspace: Shipbreaker, Sniper Elite 5 i PAC-MAN Museum+. Dziś wyszło na jaw, że do majowej rozpiski dołączy Loot River. Co prawda o tym, że produkcja pojawi się w Game Passie, usłyszeliśmy już w grudniu, ale wówczas nie znaliśmy nawet przybliżonego terminu.

Data premiery Loot River w Xbox Game Pass

Zwiastun Loot River ujawniający datę premiery

Loot River to ciekawie zapowiadający się roguelike z elementami hack’n’slasha. Wcielamy się tu w postać zamaskowanego bohatera zwiedzającego generowane proceduralnie podziemia, które składają się z ruin dryfujących na tytułowej rzece. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim masakrować napotkanych na drodze przeciwników, w tym licznych bossów, którzy zapewnią jednak znacznie większe wyzwanie niż zwykłe „gąbki na obrażenia”.

Przeczytaj też: Wydajność Wiedźmina 3 na Xbox Series X

Data premiery Loot River została ustalona na 3 maja 2022 roku i jak już wspomnieliśmy, tego samego dnia produkcja pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Zamierzacie dać tej grze szansę, czy to nie wasze klimaty? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z