Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition już dostępny w Xbox Game Pass

Microsoft Flight Simulator

W drugiej połowie października zapowiedziano rozszerzoną edycję Microsoft Flight Simulator, która miała zostać udostępniona za darmo wszystkim posiadaczom podstawowej wersji gry. Amerykanie słowa dotrzymali, bo wydanie GOTY ich symulacyjnego hitu pojawiło się już w bibliotece Xbox Game Pass. Wszyscy sympatycy lotnictwa mogą powoli zasiadać do rozgrywki!

REKLAMA

Premiera Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun premierowy Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition

Dziś premiera Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition. W stosunku do podstawowej wersji gry wydanie GOTY wyróżnia się m.in. nowymi samolotami, miastami i funkcjami (np. ulepszonym systemem pogodowym), a także dodatkowymi lotniskami, poradnikami oraz zadaniami. Jakby tego było mało, rozszerzona edycja zawiera też wszystkie aktualizacje, które zostały dotychczas wypuszczone. Ze wszystkimi zmianami można się zapoznać na oficjalnej stronie gry.

Z Xbox Game Pass usunięto już Microsoft Flight Simulator, a w zamian dodano Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition na PC i konsole Xbox Series X|S. Osoby, które mają na dysku podstawową wersję gry, wydanie GOTY pobiorą w formie dopiero co udostępnionej aktualizacji. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!