Dziś premiera Minecraft Legends! Gra debiutuje w Xbox Game Pass

Minecraft Legends

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że wkrótce z Xbox Game Pass zniknie aż 5 ciekawych gier. Z kolei dzisiaj mamy zgoła odmienne wieści, bo pozytywne. Na rynku debiutuje bowiem Minecraft Legends, jednocześnie zasilając ofertę subskrypcji Amerykanów.

Premiera Minecraft Legends w Xbox Game Pass

Zwiastun Minecraft Legends

Minecraft Legends to spin-off hitu z 2011 roku, reprezentujący gatunek RTS. Akcja gry ma miejsce w kwadratowej krainie, której bezpieczeństwu zagrażają złowrodzy Piglini. Więcej na temat nowej produkcji Mojangu i Blackbird Interactive można przeczytać w naszej recenzji.

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

Minecraft Legends jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.