5 gier wkrótce zniknie z Xbox Game Pass! Microsoft zapowiada kolejne czystki w abonamencie

Xbox Game Pass

Przedwczoraj z Xbox Game Pass usunięto 7 udanych gier. Niestety dzisiaj nie mamy dobrych wieści, ponieważ dowiedzieliśmy się, że niedługo z abonamentu zniknie 5 kolejnych tytułów. Szkoda, ale cóż – nic nie poradzimy.

Gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass – Bugsnax i więcej

Zwiastun Bugsnax

Jak powszechnie wiadomo, zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się regularnie. Darujmy sobie jednak niepotrzebne lanie wody i przejdźmy do konkretów. Wkrótce z abonamentu Microsoftu wylecą następujące tytuły:

  1. Bugsnax (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 01.05.2023)
  2. Destroy All Humans! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 01.05.2023)
  3. Dragon Quest Builders 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 01.05.2023)
  4. Tetris Effect: Connected (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 01.05.2023)
  5. Unsouled (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 01.05.2023)

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

Dopóki wymienione wyżej gry wciąż pozostają dostępne w abonamencie, subskrybenci Xbox Game Pass jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Nie jest to może wymarzona zniżka, ale cóż – zawsze lepszy rydz niż nic.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.