Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition od dzisiaj w Xbox Game Pass

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition

Kilkanaście dni temu Microsoft ujawnił część gier w Xbox Game Pass na marzec 2023. Niedawno do usługi trafiło Civilization VI, natomiast dzisiaj w abonamencie debiutuje Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition. Wielu graczy z pewnością się ucieszy!

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Ni No Kuni II: Revenant Kingdom

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition to pełne wydanie cenionej gry jRPG, zawierające „podstawkę” oraz wszystkie dodatki DLC. Głównym bohaterem opowieści jest Evan Pettiwhisker Tildrum – młody król, który został wypędzony z królestwa. Zadaniem protagonisty będzie powrót na tron, a także… uratowanie świata przed zagładą.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Diablo

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę, czy to nie Wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.