Moonglow Bay debiutuje w Xbox Game Pass

Moonglow Bay

Pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że Moonglow Bay trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Tak się składa, że gra debiutuje na rynku już dziś. Co tu dużo mówić – szybko zleciało!

Moonglow Bay w Xbox Game Pass

Zwiastun Moonglow Bay

Moonglow Bay to gra RPG z elementami symulacji życia od niezależnego studia Bunnyhug Games. Główną bohaterką opowieści jest początkująca wędkarka, która robi wszystko, by nie dopuścić do bankructwa odziedziczonej firmy. Podczas zabawy będziemy m.in. doskonalić swoje umiejętności wędkarskie, eksplorować pobliskie tereny oraz zajmować się przyziemnymi zadaniami pokroju gotowania.

Gra Moonglow Bay jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można ją uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z