Premiera pełnej wersji Mount & Blade II: Bannerlord już dzisiaj!

Mount & Blade II Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord trafiło na platformę Steam na początku 2020 roku i od tego czasu gra znajdowała się w fazie Wczesnego Dostępu. Ten jednak dobiegł końca, a dzisiaj gra ukazała się na rynku wreszcie w pełnej wersji.

REKLAMA

Premiera Mount & Blade II: Bannerlord

Trailer Mount & Blade II: Bannerlord

Zgodnie z zapowiedziami, planowana na 25 października 2022 roku premiera Mount & Blade II: Bannerlord doszła do skutku. Po przeszło dwóch latach gra osadzona w realiach średniowiecza wyszła z fazy wczesnego dostępu i jej pełna wersja trafiła na rynek. Warto zaznaczyć, że mowa o naprawdę udanej produkcji. Jeszcze przed oficjalną premierą gra zbierała bardzo dobre oceny od zdecydowanie szerokiego grona graczy.

Zobacz też: Procesor do gier

Pełna wersja Mount & Blade II: Bannerlord została wydana na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Kosztująca obecnie 167,99 zł gra na Steamie może pochwalić się liczbą ponad 150 tysięcy recenzji, z których ogół jest bardzo pozytywny. Pozostaje tylko chwycić miecz i ruszyć po przygodę!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!