Siodłajcie konie i chwytajcie za miecze! Mount & Blade 2: Bannerlord wychodzi ze wczesnego dostępu

Mount and Blade 2 Bannerlord

Fani wielkich bitew mogą wznieść toast! Dziś turecki deweloper TaleWorlds podzielił się z graczami radosną nowiną. Po ponad dwóch latach Mount & Blade 2: Bannerlord opuści wczesny dostęp.

REKLAMA

Poznaliśmy oficjalną datę premiery Mount & Blade 2: Bannerlord

Zwiastun Mount & Blade 2: Bannerlord

W oficjalnym komunikacie studia czytamy, że oficjalna premiera Mount & Blade 2: Bannerlord będzie miała miejsce 25 października 2022 roku. Do tego czasu gra nadal pozostanie dostępna w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam. Twórcy zapewniają, że oficjalna premiera nie oznacza końca pracy nad produkcją i nadal będą dokładać wszelkich starań, aby ich tytuł był jak najlepszy. Całą wiadomość od TaleWorlds można przeczytać pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Najlepsze modele przenośnych głośników

Pełna wersja gry pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Trzeba przyznać, że dla konsolowych entuzjastów średniowiecza szykuje się ciekawa jesień. W końcu poza M&B 2 na konsole trafi także Medieval Dynasty.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!