Wielka premiera w Xbox Game Pass! Redfall debiutuje w usłudze Microsoftu

Xbox Game Pass Redfall

Nadszedł dzień, którego oczekiwało wielu graczy z całego świata. Dziś swoją premierę ma Redfall — gra o wampirach, która ostatnio mierzy się ze sporą krytyką związaną z limitem 30 FPS na konsolach Xbox Series X|S. Niemniej zgodnie z zapowiedzią, produkcja Arkane Studios od razu trafia do abonamentu Xbox Game Pass.

Premiera Redfall w Xbox Game Pass

Zwiastun Redfall

Akcja Redfall rozgrywa się na pełnej wampirów wyspie. Produkcja została stworzona z myślą o kooperacji, ale można w nią grać również solo. Naszym zadaniem będzie nic innego, jak soczysta eksterminacja krwiopijców.

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

Redfall jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.