Space Warlord Organ Trading Simulator i Serious Sam 4 od dzisiaj w Xbox Game Pass

Serious Sam 4

Kilka dni temu poznaliśmy oficjalną listę gier, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie grudnia. Dziś w usłudze Microsoftu lądują dwie produkcje: Space Warlord Organ Trading Simulator i Serious Sam 4. Pierwsza została już wcześniej zapowiedziana, natomiast druga to miła niespodzianka.

Space Warlord Organ Trading Simulator i Serious Sam 4 w Xbox Game Pass

Zwiastun Space Warlord Organ Trading Simulator

Space Warlord Organ Trading Simulator to bardzo specyficzna produkcja, której motywem przewodnim jest… handel organami kosmitów. Podczas zabawy będziemy dostarczać klientom zamawiane narządy, jednocześnie starając się zarabiać jak najwięcej pieniędzy. Aby odnieść sukces w tej niezwykle lukratywnej branży, niezbędne będzie też stałe monitorowanie rynku.

Z kolei Serious Sam 4 zabiera nas do słonecznego Egiptu opanowanego przez kosmicznego najeźdźcę. Głównym bohaterem opowieści jest tytułowy Sam – członek organizacji Earth Defense Force, która ma za zadanie powstrzymanie niejakiego Mentala przed przejęciem władzy nad światem. Trzonem zabawy jest tu nic innego, jak eliminowanie hord wrogów.

Gra Serious Sam 4 jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Space Warlord Organ Trading Simulator zawita do subskrypcji trochę później, prawdopodobnie między 14:00 a 18:00. W ramach abonamentu Amerykanów wymienione produkcje uruchomimy na następujących platformach:

  1. Space Warlord Organ Trading Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Serious Sam 4 (Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z