Spider-Man 2 w 2023 roku? Informator podał termin rzekomej premiery

Spider-Man Remastered

Atmosfera wokół growego Spider-Mana jest od jakiegoś czasu mocno rozgrzana. Pecetowa premiera gry okazała się być dużym sukcesem, w kolejce czeka jeszcze port Spider-Man: Miles Morales, a zdaniem pewnego informatora w przyszłym roku miałaby odbyć się premiera drugiej części gry.

REKLAMA

Premiera Spider-Man 2 w przyszłym roku?

🕸️🕷️2⃣ > 6.29.2023

— Roberto Serrano' 🇺🇦☮️🙏🏻 | 📊🎮🍿 (@geronimo_73_) October 10, 2022

🕸️🕷️2⃣ > 6.29.2023

— Roberto Serrano' 🇺🇦☮️🙏🏻 | 📊🎮🍿 (@geronimo_73_) October 10, 2022

Roberto Serrano to branżowy informator, który podzielił się ostatnio dość nietypowym wpisem za pośrednictwem portalu Twitter. Przy pomocy emotikon zaprezentował on bowiem (jak łatwo się domyślić) datę premiery drugiej części gry z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej. Według mężczyzny debiut gry miałby się odbyć 29 czerwca 2023 roku, a więc relatywnie niedługo.

Zobacz też: Gry na Roblox

Informacja ta nie została przyjęta z dużym entuzjazmem. Wręcz przeciwnie, obserwatorzy informatora uznali, że jest to zdecydowanie zbyt wcześnie — o ile gra została zapowiedziana, to twórcy nie pokazali jeszcze światu żadnych konkretów, nie ruszyła też żadna marketingowa machina, nie odbyły się oficjalne pokazy. To pozostawiałoby sporo rzeczy do nadrobienia przed ewentualną czerwcową premierą…

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!