Dziś premiera TMNT: Shredder’s Revenge. Gra debiutuje w Xbox Game Pass

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Oferta Xbox Game Pass powiększa się regularnie. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w usłudze Amerykanów (jak i na rynku) debiutuje wyczekiwane Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge. Bez dwóch zdań wielu subskrybentów się ucieszy.

Premiera Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge w Xbox Game Pass

Zwiastun Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to gra z gatunku beat’em up, stworzona na licencji Wojowniczych Żółwi Ninja. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim walczyć ze sługusami tytułowego Shreddera, wykorzystując zróżnicowane zdolności każdego z czterech grywalnych bohaterów. Akcję obserwujemy tu z boku, a poruszać możemy się na lewo i prawo jak w klasycznych „chodzonych bijatykach”.

Przeczytaj też: Dyski do Xbox Series S

TMNT: Shredder’s Revenge wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass trochę później, zapewne pomiędzy 14:00 a 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać szansę produkcji studia Tribute Games? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z