TMNT: Shredder’s Revenge, konsolowe Humankind i Midnight Fight Express z premierą w Xbox Game Pass

TMNT: Shredder's Revenge

Podczas Summer Game Fest 2022 zaprezentowano nowy zwiastun Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, zapowiedziano konsolowe Humankind oraz pokazano kolejny trailer Midnight Fight Express. Wszystkie gry zapowiadają się naprawdę dobrze, a co najciekawsze – subskrybenci usługi Microsoftu zagrają w nie bez dodatkowych opłat.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, konsolowe Humankind i Midnight Fight Express w Xbox Game Pass

Zwiastun Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to bijatyka pełna klasycznych mechanik. Nowy zwiastun pokazuje m.in. grywalną postać Caseya Jonesa.

Data premiery Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge została ustalona na przyszły tydzień, a konkretniej 16 czerwca. Produkcja trafi na PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch oraz do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach wstecznej kompatybilności zadziała też na Xbox Series X|S i PS5.

Zwiastun konsolowego Humankind

Humankind to turowa gra strategiczna, w której będziemy rozwijać swoją cywilizację. Premiera wersji pecetowej odbyła się w sierpniu ubiegłego roku, ale produkcja zadebiutuje też na konsolach.

Data premiery konsolowego Humankind została zaplanowana na 4 listopada 2022 roku. Gra pojawi się wówczas na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i w Game Passie.

Zwiastun Midnight Fight Express

Midnight Fight Express to gra z gatunku beat’em up od polskiego dewelopera Jakuba Dzwinela. Podczas zabawy będziemy przemierzać miasto i walczyć z rozmaitymi wrogami.

Datę premiery Midnight Fight Express ustalono na 23 sierpnia 2022 roku. Gra wyląduje na PC, Xboxie One, PS4 i Nintendo Switch. Od pierwszego dnia będzie też dostępna w Xbox Game Pass, a we wstecznej kompatybilności zadziała również na PS5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.