Dziś premiera Two Point Campus. Gra debiutuje w Xbox Game Pass

Two Point Campus

Pierwsze recenzje Two Point Campus są bardzo optymistyczne i wskazują na naprawdę udaną grę. Tak się składa, że dziś wspomniana produkcja ma swoją światową premierę. Najlepsze jest jednak to, że przy okazji ląduje ona w abonamencie Xbox Game Pass.

REKLAMA

Premiera Two Point Campus w Xbox Game Pass

Zwiastun Two Point Campus

Two Point Campus to następca niezwykle ciepło przyjętego Two Point Hospital. Gra reprezentuje gatunek strategii ekonomicznych, a jej motywem przewodnim jest nic innego, jak rozwijanie tytułowego kampusu. Podczas zabawy będziemy rozbudowywać swój obiekt, zatrudniać nowych pracowników i dbać o obecnych, a także opiekować się studentami.

Przeczytaj też: Jaki soundbar do telewizora kupić?

Two Point Campus jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!