Warhammer 40,000: Darktide od dzisiaj w PC Game Pass. 8 gier znika z Xbox Game Pass

Warhammer 40,000: Darktide

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiły dwie ciekawe gry, ale dzisiaj nie ma tak dobrze. Co prawda w PC Game Pass ląduje Warhamemr 40,000: Darktide, ale zła wiadomość jest taka, że przy okazji z abonamentu Microsoftu znika aż 8 produkcji. Żegnamy m.in. Final Fantasy XIII-2 i Mortal Shell.

Premiera Warhammer 40,000: Darktide w PC Game Pass

Zwiastun Warhammer 40,000: Darktide

Warhammer 40,000: Darktide to gra FPS stworzona z myślą o kooperacji. Wcielamy się tu w skazanych na śmierć bohaterów, którzy otrzymali szansę odmienienia swojego losu, jeżeli tylko dołączą do walki przeciwko regimentowi Moebian Sixth. Motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego jak soczysta rozwałka.

Warhammer 40,000: Darktide pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass już dzisiaj o 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy wyłącznie na komputerach PC, ale gdy na rynku ukaże się już wersja konsolowa, to ona również zadebiutuje w XGP.

Final Fantasy XIII-2 i inne gry opuszczają Xbox Game Pass

Dobre wieści już za nami, dlatego nie marnujmy czasu i skupmy się od razu na tych mniej ciekawych. Do końca dnia z subskrypcji znikną następujące gry:

  1. Archvale (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Deeeer Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Final Fantasy XIII-2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  4. Mind Scanners (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Mortal Shell (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Space Warlord Organ Trading Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  7. Undungeon (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  8. Warhammer 40,000 Battlesector (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Dopóki wymienione produkcje wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. W tej sytuacji dobre i to!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!