Nowy konkurent dla Call of Duty, czyli XDefiant, szykuje się do premiery! Ubisoft podaje termin

Xdefiant

XDefiant od pierwszych zapowiedzi jawiło się jako produkcja, która może w pewnym stopniu konkurować z marką Call of Duty. Kolejne materiały tylko podbijały zainteresowanie, a otwarta przyciągnęła przed ekrany konsol i komputerów ogromne rzesze graczy.

Niestety nie obyło się bez obsuw, a ostatnie wieści z października 2023 roku potwierdziły, że gra nie ma kilka poważnych problemów natury gameplyowej. Okazuje się jednak, że niedogodności zostały rozwiązane i tytuł ten jest już na ostatniej prostej do premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ubisoft planuje premierę XDefiant jeszcze przed końcem roku fiskalnego 2023

Xdefiant
XDefiant

W raporcie finansowym opublikowanym przez Ubisoft znalazły się całkiem ciekawe informacje dotyczące dalszych projektów. Według zawartych tam danych francuskiego wydawcy XDefiant ukaże się w czwartym kwartale roku fiskalnego 2023, który trwa od stycznia do marca 2024.

Innymi słowy, premiera może nastąpić przed 31 marca tego roku. Jeśli więc deweloperom uda się dotrzymać tego terminu, to pokryje się to z prognozami sugerowanymi przez wydawcę jeszcze w pierwszej połowie 2023 roku.

Jest to pierwsza tego rodzaju informacja, jaką dostaliśmy od dłuższego czasu na temat XDefiant. Pojawia się jednak pytanie, czy deweloperom uda się dotrzymać tych terminów i dostarczyć produkcję, która faktycznie będzie w stanie zagrozić innym sieciowym FPS-om? Czas pokaże, ale jedno jest pewne — konkurencja w gatunku, to zawsze dobra rzecz dla graczy.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.