Nintendo Switch 2 zostanie ujawniony już niebawem? Najnowsze przecieki wskazują na rychłą prezentację sprzętu

Nintendo Switch 2

Atmosfera wokół następcy Nintendo Switch robi się coraz gorętsza. Dzisiaj informowaliśmy o planach japońskiej korporacji względem funkcji w swojej nowej konsoli, a teraz pojawiły się doniesienia o możliwej prezentacji sprzętu. Według najnowszych przecieków oficjalny pokaz nowej konsoli Nintendo odbędzie się już niebawem.

Nintendo Switch 2 z możliwą prezentacją w pierwszej połowie 2024 roku

Podcast Nate the Hate

Na łamach najnowszego odcinka podcastu Nate the Hate, którego gościem był dziennikarz Digital Foundry John Linneman padły pierwsze przypuszczenia i przecieki odnośnie pokazu kolejnego sprzętu Nintendo. Rozmówca twierdzi, że Nintendo Switch 2 może zostać zaprezentowany już w marcu, a konkretnie przed tegorocznym Game Developers Conference, które ma odbyć się w dniach 18-22 marca 2024 roku.

Pewne jest, że fani z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek oficjalnych wieści na temat nowej konsoli z obozu Nintendo. Ostatnie nasilenie plotek i przecieków zdaje się wskazywać na to, że faktycznie niebawem japońska korporacja ujawni szczegóły nowego urządzenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.