Prince of Persia Piaski Czasu Remake nadal powstaje, choć nie wiadomo kiedy można spodziewać się premiery

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake

W ostatnim czasie potwierdzonych informacji na temat remake’u Prince of Persia Piaski Czasu było na tyle mało, że niektórzy zaczęli się martwić, czy projekt nie został anulowany. Ostatnia aktualizacja stanu prac miała miejsce na początku czerwca, kiedy Ubisoft przekazał, że premiera tej gry została opóźniona, co zapewne rozczarowało wielu fanów serii. Wczoraj, pierwszy raz od dawna, deweloperzy zaktualizowali szczegóły na temat tej produkcji, ale niestety są to słodko-gorzkie informacje.

Prince of Persia Piaski Czasu Remake jest jedynym tego typu projektem, nad którym pracuje Ubisoft

Prince of Persia: The Sands of Time
Prince of Persia Piaski Czasu

W tym przypadku najważniejszą informacją jest fakt, że Prince of Persia Piaski Czasu Remake nadal powstaje, a więc projekt nie został anulowany. Warto również nadmienić, że nad grą nadal pracują deweloperzy z Ubisoft Montreal. Niestety, ale nowa data premiery nie została ustalona, studio przekazało, że ogłosi oficjalny termin dopiero, wtedy gdy „będzie na to gotowe”.

Ubisoft poinformował również, że zamówienia przedpremierowe zostały anulowane, a co za tym idzie, fundusze wydane na tę wersję zostaną zwrócone wszystkim kupującym; ponowna okazja na składanie preorderów pojawi się po oficjalnym ogłoszeniu nowej daty premiery. Ponadto deweloperzy przekazali, że na ten moment fani serii nie mają co liczyć na remake innego tytułu spod szyldu Prince of Persia.

Przeczytaj też: Pad do telefonu — najlepsze modele

Są to wszystkie informacje, jakie Ubisoft postanowił udostępnić na swoim oficjalnym blogu. Nie ma tego zbyt wiele i zapewne nie napawa to przesadnym optymizmem, ale chociaż wiadomo, że gra — pomimo problemów — nadal powstaje. Teraz pozostaje już tylko cierpliwie czekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z