Prince of Persia The Sands of Time Remake oficjalnie! Spore zaskoczenie podczas Ubisoft Forward 2024

Prince of Persia Sands of Time Remake

Ubisoft postanowił wyjąć asa z rękawa podczas swojego wydarzenia. Firma właśnie oficjalnie przypomniała o remaku Prince of Persia Sands of Time. Niestety jednak nie zdradzono zbyt wielu szczegółów, a na premierę gracze jeszcze sporo poczekają, co zapewne jest skutkiem ostatnich doniesień o restarcie prac nad grą.

Prince of Persia The Sands of Time Remake na pierwszym teaserze

Teaser Prince of Persia The Sands of Time na Ubisoft Forward 2024

Powyższy teaser w zasadzie upewnia graczy jedynie w tym, że gra powstaje. Ubisoft nie zdradził bowiem żadnych dodatkowych szczegółów na temat nadchodzącej produkcji. Wiadomo jedynie, że gra zadebiutuje dopiero w 2026 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższa wiadomość o dacie premiery raczej nie ucieszy fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują na remake Prince of Persia The Sands of Time. Dobra wiadomość natomiast jest taka, że gra w ogóle powstaje. Produkcja tego tytułu bowiem spotkała się z wieloma problemami, a w końcu zdecydowano się na rozpoczęcie prac zupełnie od nowa, co spowodowało, że gracze powoli tracili już nadzieję na odświeżenie kultowej gry.

A Wy czekacie na remake Prince of Persia The Sands of Time? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Ubisoft Forward 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.