Prince of Persia The Lost Crown na nowym gameplayu ze szczegółami! Ubisoft szykuje graczy na premierę

Prince of Persia The Lost Crown

Podczas tegorocznej gali The Game Awards mieliśmy okazję rzucić okiem na zwiastun fabularny Prince of Persia The Lost Crown. Premiera produkcji zbliża się coraz większymi krokami, zatem Ubisoft dzieli się z graczami kolejnymi materiałami. Tym razem możemy zerknąć na gameplay i poznać nieco więcej szczegółów na temat gry.

Ubisoft udostępnia gameplay z Prince of Persia The Lost Crown

Prince of Persia The Lost Crown – gameplay trailer

W sieci pojawił się już gameplay z Prince of Persia The Lost Crown. Udostępniony materiał koncentruje się między innymi wokół eksploracji i elementów platformowych, mocy czasu, systemu walki czy rozwoju postaci. Możemy również dowiedzieć się nieco więcej na temat zadań i aktywności pobocznych, które czekają na graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W ramach przypomnienia Prince of Persia The Lost Crown to platformowo-przygodowa gra akcji, osadzona w świecie mitologicznej Persji. Gra pozwoli nam wcielić się w Sargona, wojownika królewskiej gwardii. Zadaniem bohatera będzie uratowanie uprowadzonego Ghassana.

Zobacz też: Gry offline

Prince of Persia The Lost Crown zadebiutuje już 18 stycznia 2024 roku. Produkcja trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xboxy Series X|S oraz na Nintendo Switch. Od 11 stycznia zainteresowani będą mogli również wypróbować wersję demo.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.