Prince of Persia: The Lost Crown otrzyma 2 nowe tryby! Ubisoft publikuje harmonogram aktualizacji

Prince of Persia The Lost Crown

W ubiegłym miesiącu deweloperzy ze studia Ubisoft Montpellier ogłosili, że gracze Prince of Persia: The Lost Crown mogą liczyć na długie wsparcie. Wydawca opublikował dziś szczegółowy harmonogram aktualizacji. Pierwsza z nich zostanie udostępniona już w przyszłym tygodniu.

Prince of Persia: The Lost Crown – szczegóły nadchodzących aktualizacji

20 marca udostępniona zostanie pierwsza z trzech zaplanowanych na 2024 roku darmowych aktualizacji. Warriors’s Path wprowadzi do gry dwa tryby (permadeath oraz speedrun) i dodatkowe stroje dla głównego bohatera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W późniejszych miesiącach gracze również mogą spodziewać się nowej zawartości. Wiosną weterani Prince of Persia: The Lost Crown spróbują swoich sił w walce z wszystkimi bossami po kolei (tryb boss rush), a latem podejmą się serii wymagających wyzwań.

Deweloperzy przygotowują także płatne, fabularne DLC, jednak na pierwsze szczegóły dotyczące tego rozszerzenia musimy jeszcze poczekać.

Prince of Persia: The Lost Crown zadebiutowało 18 stycznia 2024 roku na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i 5 oraz Nintendo Switch. Tytuł spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród recenzentów.

Źródło: Gamingbolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.