Prince of Persia: The Lost Crown w ogniu krytyki. Gracze wyśmiewają grafikę rodem z PS2

Prince of Persia: The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown było dosyć niespodziewaną zapowiedzią, o której dowiedzieliśmy się podczas wczorajszego Summer Game Fest. Gra początkowo wyglądała ciekawie, ale fani serii szybko zaczęli ją krytykować. Ich nieprzychylne opinie dotyczą grafiki czy generalnie stylu, który nie wpasowuje się w klimat serii.

Gracze nie chcą Prince of Persia: The Lost Crown

Zwiastun Prince of Persia The Lost Crown

Generalnie krytyka graczy w przypadku Prince of Persia The Lost Crown dotyczy już samego pomysłu na grę. Wielu osobom w komentarzach pod powyższym filmem nie podoba się, że produkcja przybrała format 2,5D.

Wystarczy przytoczyć przykładowe opinie komentujących. Według nich Ubisoft „nienawidzi fanów”, a Prince of Persia: The Lost Crown wygląda jak gra indie 2D.

W przypadku grafiki ktoś stwierdził nawet ironicznie, że nie może doczekać się, aż produkcja ta zostanie wydana na PS2. Taką opinię można zasadniczo przyjąć jako zrozumiałą, bo Prince of Persia: The Lost Crown na pewno nie wyróżnia się wizualnie.

Koniec końców w pewnym momencie zaledwie 28% głosów pod zwiastunem Prince of Persia The Lost Crown było pozytywnych. Reszta dała jej „łapkę w dół”, co raczej nie jest dobrym znakiem przed premierą.

Zobacz też: Najlepsze gry singleplayer

Tak czy inaczej, finalną jakość Prince of Persia The Lost Crown ocenimy 18 stycznia 2024 roku. To właśnie wtedy gra zostanie wydana na PC, PS4, PS5, Xboxa One, Xboxy Series X|S oraz na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.