Prince of Persia The Lost Crown nie będzie grą na jeden wieczór. Ubisoft stawia na dość długą zabawę

Prince of Persia The Lost Crown

Zapewne Prince of Persia The Lost Crown nie jest tym, na co liczyli fani tego IP, jednak po latach posuchy taka produkcja może wręcz idealnie przetrzeć szlaki pod kolejne odsłony. Ubisoft zdaje sobie z tego sprawę i co jakiś czas raczy nas coraz to nowymi materiałami odnośnie do tej pozycji. Teraz jednak dotarły do nas całkiem interesujące detale na temat czasu, jaki przyjdzie nam spędzić z tą pozycją.

Prince of Persia The Lost Crown z dość długim czasem potrzebnym na przejście historii

Prince of Persia The Lost Crown — trailer

Według informacji uzyskanych przez redakcję Game Informer jedno przejście Prince of Persia The Lost Crown powinno zająć około 25 godzin. Jest to oczywiście przybliżony czas, bo rzeczywisty zapewne różnić się będzie w zależności od wykonywanych zadań i poziomu trudności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mimo wszystko czas dłuższy niż 20 godzin na produkcję tego pokroju może robić wrażenie, ale zarazem budzić pewne uzasadnione obawy. Wszakże francuski wydawca mógł zdecydować się na sztuczne wydłużenie czasu potrzebnego na przejście za sprawą monotonnych zapychaczy lub nielogicznych wyzwań.

Redaktor, który miał okazję nieco bliżej przyjrzeć się przygodom Sargona, stwierdził, że „The Lost Crown” oferuje całkiem różnorodną zabawę i kilka naprawdę interesujących aktywności.

Przeczytaj też: Gry offline

Jak na razie wszystko wskazuje na to, że Prince of Persia The Lost Crown będzie całkiem udaną grą, nawet jeśli nie jest tym, czego oczekują fani serii. Na ostateczne werdykty trzeba będzie poczekać jednak do pełnoprawnej premiery, która nastąpi już 18 stycznia 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xboxa One, Xboxów Series X|S i Nintendo Switch.

Źródło: GameInformer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.