Prince of Persia: The Lost Crown z całą masą opcji ułatwień dostępu! Ubisoft naprawdę się postarał

Prince of Persia The Lost Crown Sargon

Wiemy już, że Prince of Persia: The Lost Crown zaoferuje rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę na wszystkich konsolach. Ubisoft nie daje nam jednak zapomnieć o swojej produkcji. Francuska firma opublikowała bowiem kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianemu tytułowi. Najnowszy zwiastun skupia się na opcjach ułatwień dostępu.

Nowy zwiastun Prince of Persia: The Lost Crown skupia się na prezentacji opcji ułatwień dostępu

Prince of Persia: The Lost Crown – zwiastun prezentujący opcje ułatwień dostępu

Deweloperom najwyraźniej zależało, by rozgrywką w Prince of Persia: The Lost Crown mogli cieszyć się wszyscy zainteresowani. Dlatego też twórcy przygotowali sporo ustawień i opcji ułatwień dostępu, dzięki którym gracze będą mogli dostosować różne elementy produkcji do własnych potrzeb. W powyższym materiale deweloperzy opowiadają o całym procesie i prezentują część funkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze będą mogli dostosować nie tylko wygląd interfejsu, czy skorzystać z trybu wysokiego kontrastu. Prince of Persia: The Lost Crown pozwoli bowiem również użytkownikom na dokładne dostosowanie poziomu trudności. Szczegółowy opis opcji ułatwień dostępu znajdujących się we wspomnianej produkcji dostępny jest na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Fallout

Prince of Persia: The Lost Crown zadebiutuje na rynku już 18 stycznia 2024 roku, a tydzień wcześniej zainteresowani będą mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną. Zgodnie z zapowiedziami gra zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Kilka dni temu Ubisoft ujawnił także wymagania sprzętowe nowej odsłony serii Prince of Persia.

Źródło: Ubisoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.