Prince of Persia The Lost Crown na TGA 2023! Ubisoft zapowiada wersję demo gry tuż przed premierą

Prince of Persia The Lost Crown

Oczywiście, że na The Game Awards 2023 nie mogło zabraknąć Ubisoftu i gier francuzów, które niebawem trafią do graczy. Poza ujawnieniem kolejnej daty premiery Skull and Bones na gali znalazło się miejsce na inny projekt, który może okazać niespodziewanym hitem. Mowa oczywiście o Prince of Persia The Lost Crown.

Prince of Persia The Lost Crown na zwiastunie fabularnym

Prince of Persia The Lost Crown

Tym razem Ubisoft postanowił nieco bardziej zarysować tło fabularne swojej nadchodzącej platformówki. W grze przyjdzie nam wcielić się w Sargona, wojownika królewskiej gwardii, którego głównym celem jest po prostu zabijanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co bardzo ciekawe, bohater nie jest tytułowym Księciem. Zadaniem młodego, aczkolwiek uzdolnionego wojownika jest uratowanie Ghassana, który został uprowadzony i to od nas zależy jego życie.

Przeczytaj też: Gry na PS Vita

Prince of Persia The Lost Crown może nie jest tym, czego oczekiwali hardcorowi fani cyklu, niemniej może stanowić miły powrót do znanego IP. Jeśli chcielibyście sprawdzić tę produkcję przed premierą, to będziecie mieli ku temu okazję już od 11 stycznia — wówczas udostępniona zostanie wersja demo.

Źródło: The Game Awards 2023

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.