Skull and Bones z datą premiery! Duża szansa, że Ubisoft wreszcie dowiezie ten projekt

Skull and bones

Problemy Ubisoftu ze Skull and Bones zapewne przejdą do historii branży, bo projekt sam w sobie od bardzo dawna tkwił w deweloperskim piekle. Ostatnie doniesienia wskazywały, że prace nad tą grą powoli dobiegają końca. Teraz Ubisoft ostatecznie ujawnił wyczekiwaną przez wielu datę premiery.

Skull and Bones z kolejną datą premiery

Zgodnie z najnowszym zwiastunem Skull and Bones zadebiutuje już 16 lutego 2023 roku. Biorąc pod uwagę, że projekt ten przez kilka lat miał kilkukrotnie przekładaną datę premiery, to wiadomości te trzeba przyjmować z pewnym dystansem, choć wiele wskazuje na to, że tym razem data premiery jest ostateczna.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co bardzo ważne, wszyscy zainteresowani sprawdzeniem tej produkcji będą mogli przetestować ją w ramach beta-testów. Te mają wystartować już wkrótce.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 75 cali

Czy Ubisoft udowodni, że wiele lat trzymania Skull and Bones w deweloperskim piekle było tego warte? Przekonamy się o tym już wkrótce, ale na pewno o tym debiucie będzie jeszcze szalenie głośno.

Źródło: The Game Awards 2023

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.