Wyciekł gameplay z nowej gry Ubisoftu. Project U wywołuje u graczy salwy śmiechu

Project U

Zespoły deweloperskie należące do Ubisoftu mają ręce pełne roboty, bo wystarczy powiedzieć, że w produkcji jest Assassin’s Creed Red, Star Wars Outlaws czy XDefiant. Oczywistym jest jednak, że francuskie przedsiębiorstwo pracuje nad szeregiem dodatkowych, ale nieogłoszonych projektów. Jeden z nich ostatnio wyciekł do sieci, a gracze są wobec niego bezlitośni.

Project U od Ubisoftu wycieka do sieci i na razie nie robi dobrego wrażenia

Cztery dni temu na Reddicie pojawił się dość ciekawy przeciek nowego projektu Ubisoftu, który nazwany został po prostu „Project U”. Sam ten fakt zasługuje na uwagę, bo do tej pory o tej pozycji nie wiedzieliśmy w zasadzie nic konkretnego poza podstawowymi informacjami i założeniami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się jednak, że ujawniony materiał nie podbija serc graczy i nie przyprawia o szybsze bicie serca. W zasadzie jest wręcz przeciwnie, co z resztą widać po szeregu negatywnych komentarzy pod wpisem na Reddicie.

Co dokładnie nie przypadło graczom do gustu? Przede wszystkim nijakość i odtwórczość. Inni zwracają uwagę na brak polotu i po prostu średnią oprawę wizualną, która nie wyróżnia się niczym konkretnym. Wiele do życzenia pozostawia sam rdzeń zabawy, który — zdaniem obserwatorów — opiera się na „strzelaniu do świecących rzeczy”.

O ile kwestia grafiki to coś, co da się poprawić, bo mowa o czymś, co dopiero powstaje, tak niezbyt pociągający gameplay zdaje się czymś, co ciężko wyprowadzić na dobre tory. Wszystko jednak przed tym projektem i możliwie, że deweloperom uda się zrobić całkiem ciekawą produkcję. To się jednak dopiero okaże.

Źródło: Reddit r/GamingLeaksAndRumours

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.