Projekt 007 od IO Interactive z nowymi szczegółami! Ma to być „ostateczna fantazja na temat szpiegostwa”

Projekt 007 Io Interactive

IO Interactive od dłuższego czasu skupia się na rozwoju Hitman World of Assassination, który wydany został w styczniu ubiegłego roku. Deweloperzy jednak mają kilka innych projektów nad którymi pracują, a jednym z nich jest Projekt 007. Nowe doniesienia wskazują, że produkcja ta może być wyjątkową dla wszystkich fanów serii o najpopularniejszym agencie do zadań specjalnych.

Projekt 007 może znacząco różnić się od tego do czego przyzwyczaił graczy Hitman

Projekt 007 – teaser

Dyrektor generalny IO Interactive — Hakan Abran — w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że Projekt 007 będzie tytułem, który tonem zbliżony będzie bardziej do „Daniela Craiga niż Rogera Moora”. Sama rozgrywka ma być bardziej oskryptowanym doświadczeniem, a więc może się całkowicie różnić od sporej dowolności oferowanej przez serię Hitman.

Interesujące są słowa dotyczące potencjalnych gadżetów, które mogą pojawić się w grze, aby zyskać dodatkowe sposoby na rozwiązywanie poszczególnych misji. Wszystko ma doprowadzić do tego, że Projekt 007 ma być „ostateczną fantazją na temat szpiegostwa”, co może brzmieć nieco buńczucznie, ale zapowiada się dość ciekawie.

Przeczytaj też: Najlepsze tanie gry na Steam

Na potrzeby owego projektu IO Interactive stara się badać wszystkie pozycje związane z Jamesem Bondem. Zarówno filmy, jak i prozę pisaną przez Iana Fleminga. Wszystko po to, aby uczynić ich grę jak najbardziej oryginalną, choć zapewne na podstawie kanonów wypracowanych przez lata.

Wszystko to brzmi wyjątkowo ciekawie, ale na samą grę trzeba jednak będzie długo czekać. Według raportów finansowych z 2022 roku Projekt 007 zadebiutuje dopiero między kwietniem 2025 a marcem 2026 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.