Sony znowu nie popisało się promocją na PS Plus! Wyjątkowo niekorzystna wpadka Japończyków

PS Plus

Sony od jakiegoś czasu stara się przekonać coraz większe grono swoich klientów do skorzystania z dobrodziejstw oferowanych przez wyższe warianty abonamentu PS Plus. Co jakiś czas więc otrzymują oni od producenta PlayStation specjalne wiadomości z promocjami, które mają zachęcać do przejścia na wyższy próg subskrypcji. Ostatnio Japończycy znowu przeprowadzili podobną akcję, choć tym razem dość mocno zdenerwowali graczy.

Sony zaliczyło wpadkę z promocją PS Plus Extra

Wedle informacji przekazywanych przez użytkowników Reddita, Sony w ostatnim czasie rozesłało do niektórych swoich klientów wiadomości, w których zachęcano do wykupienia PS Plus Extra na specjalnej promocji. W tytule wiadomości znalazła się kwestia mówiąca, że wyższy wariant abonamentu można dostać w cenie PS Plus Essential, a to byłoby naprawdę bardzo atrakcyjne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazało się jednak, że nic takiego raczej nie ma miejsca, a w dalszej części wiadomości można przeczytać jedynie o rekomendacjach japońskiej korporacji względem gier, które dostępne są w wariancie Extra. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób czuje się wprowadzonych w błąd, bo okazuje się, że żadna taka oferta nie istnieje.

Po „dochodzeniu” przeprowadzonym przez graczy okazało się, że japońskie przedsiębiorstwo najprawdopodobniej pomyliło się i źle zatytułowało wysyłanego maila. Najpewniej było to nawiązanie do promocji, która oferowana była pod koniec zeszłego roku. Innymi słowy — wszyscy zainteresowani muszą obejść się smakiem.

No jest to wyjątkowo niefortunna pomyłka, bo Sony części graczy „narobiło smaka” na całkiem ciekawą promocję, która całkowicie nie ma miejsca. Całość zapewne dość szybko rozejdzie się po kościach, a szkoda, bo Japończykom takie wpadki zdarzają się wyjątkowo często.

Źródło: Reddit r/PlayStationPlus

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.